Frank in the Hole

Frank in the Hole

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 141
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Very Fat Hamster

Frank in the Hole Android cihazlar için üretilmiş, benzersiz bir dokunmatik kontrol sistemi içeren sidescroller bir platform oyunudur.

Platform oyunlarının zorlu kontrollerini bambaşka bir havayla mobil ortama yediren Frank in the Hole, benzersiz bölüm tasarımı ve eğlenceli oynanışıyla ön plana çıkan 2 boyutlu bir platform oyunudur. Mobil oyunlarda görmeye alışkın olduğumuz dokunmatik kontrolör sistemi yerine 6 tuştan oluşan benzersiz dokunmatik kontrolleriyle Frank in the Hole, ilerlemeli platform oyun anlayışına yepyeni bir boyut kazandırıyor ve mobil oyunlar için oynanışı çok daha akıcı bir hale getiriyor.

Frank in the Hole'da tuhaf bir yaratığı bölümler boyunca ilerletmeye, çeşitli engelleri aştırmaya ve elbette tehlikelerden uzak tutmaya çalışıyoruz. Oyunun kontrol şemasına alışmak önceleri biraz zorlasa da bir kere alıştınız mı oyun daha da güzellemeye başlıyor ve kendinizi kaptırıyorsunuz. 32 farklı bölüm tasarımı, benzersiz özellik ve seçenekler, başarımlar ve rekor paylaşım ekranıyla Frank in the Hole'u arkadaşlarınızla da paylaşabiliyorsunuz.

Retro oyunlara benzer müzik albümü olan oyunun müziklerine de değinmeden geçmemek gerekli. 4'ü ekstra 32 ana bölümdeki her bir müzik son derece eğlendirici ve oyunu tamamlar nitelikte. Ayrıca klasik bir oyun oynuyormuş gibi oyununuzu kaydedebiliyor, hemen sonrasında kaldığınızda yerden devam edebiliyorsunuz.

Frank in the Hole mobilde platform oyunu seven kullanıcılar için alternatif bir seçenek olarak Fransız yapımı bir sidescroller ve yeni oyuncularını bekliyor. Bu türden keyif alan oyuncular Frank in the Hole'a bir göz atabilirler.