Frantic Shooter

Frantic Shooter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 317
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bulkypix

Frantic Shooter, galaksinizi uzaylılardan korumaya çalıştığınız aksiyon yüklü bir Android oyunu.

Frantic Shooter, rengarenk ve yüksek kalitede detaylı görsellerine rağmen ufak boyutlu olmasıyla beğenimi kazanan aksiyon yüklü savaş oyunu. Android cihazlarımıza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz oyunda adından da anlayacağınız üzere etrafımızı saran birçok düşman var ve kaçacak delik olmadığından sürekli ateş ederek düşmanları temizleyerek ilerliyoruz.

Yüksek tempolu ateş etme oyunlarını sevenlere önerebileceğim oyunlardan Frantic Shooter’da özel yetenekli kahramanlardan oluşan ordumuzu toplayarak galaksimizi istila etmeye çalışan uzaylılardan korumaya çalışıyoruz. Seçebildiğimiz 15 farklı kahramanla (geliştiriciye göre yeni karakterler eklenecekmiş) etkili silahlarımızı uzaylıların üzerinde deniyoruz.

Olabildiğince dar bir platformda aralıksız savaştığımız oyunda karakterlerimizi üst açıdan görüyoruz. Basit kaydırma hareketleriyle düşmanlarımıza yanıt veriyoruz. Kontrol sistemi herkesin oynayabileceği şekilde tasarlanmış ancak hareket hiç dinmediğinden bir noktadan sonra kolay gözüken oyun zorlaşmaya başlıyor.