Free 3GP Converter

Free 3GP Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,736
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Koyote Soft

Free 3GP Converter, popüler video formatlarını cep telefonunuzda oynatabilmeniz için 3GP formatına dönüştüren ücretsiz bir yazılımdır.

NOT: Free 3GP Converter'ın indirme bağlantısı zararlı yazılım uyarısı verdiği için kaldırılmıştır. Aynı kategori altındaki alternatif yazılımlara bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz:

https://www.tamindir.com/windows/ses-ve-video/format-donusturuculer/

Free 3GP Converter farklı formatlardaki video dosyalarını cep telefonlarınız üzerinde oynatabilmeniz için 3GP video formatına dönüştürmenize olanak tanıyan ücretsiz ve kullanışlı bir yazılımdır.

Her ne kadar günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle ve akıllı telefonların artmasıyla 3GP video oynatan cep telefonlarının sayısı azalmış olsa da hala eski telefonları bağlı olan ve elinden düşürmeyen kullanıcılar için yararlı bir yazılımdır.

Programın sade ve kullanışlı arayüzü sayesinde gerçekleştirmek istediğiniz tüm dönüştürme işlemlerini kolayca tamamlayabileceksiniz.

Aynı anda birden çok dosyayı tek seferde dönüştürmenize olanak sağlayan Free 3GP Converter, dönüştürme işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde tamamlar ve ortaya çıkan 3GP formatındaki yeni videolar gerçekten çok kalitelidir.

Çoklu dil desteğine sahip olan yazılım Türkçe dilini de desteklediği için birçok kullanıcımız programı rahatlıkla kullanabilirler.

Eğer eski model bir cep telefonunuz varsa ve sadece 3GP formatındaki videoları oynatıyorsa, Free 3GP Converter mutlaka elinizde bulunması gereken yazılımlardan bir tanesi.