Free Convert M4A To MP3

Free Convert M4A To MP3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 444
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 4dots Software

Elinizdeki M4A ve AAC formatındaki ses dosyalarını MP3 ve diğer popüler ses formatlarına çevirmek için bu programı kullanabilirsiniz.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Format Dönüştürücüler kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Free Convert M4A to MP3 programı, adından da anlayabileceğiniz gibi AAC ve M4A formatındaki ses ve müzik dosyalarını kolayca diğer formatlara dönüştürebilmek için kullanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesi. Bu formatlar her ne kadar oldukça az bulunsalar da maalesef çeşitli dosya paylaşım sitelerinde hala denk gelinebiliyorlar. Dolayısıyla tüm cihazlarınızda en kolay yoldan dinlemek için bunları başka müzik formatlarına dönüştürmeniz gerekiyor.

Girdi dosyalarını belirledikten sonra, çıktı formatlarından birisini seçebiliyorsunuz ve daha sonra sampling rate, bitrate, ses kanalları, ses düzeyi ve çok daha fazlasını belirledikten sonra hemen dönüştürme işlemine başlayabiliyorsunuz. Programın AAC ve M4A formatlarını dönüştürebildiği formatlar arasında şunlar yer alıyor: MP3, FLAC, AIFF, WMA, WAV, OGG, AC3, AMR, MP2 ve AU. Dolayısıyla desteklenen dosya formatlarına en kolay yoldan ulaşabiliyor ve en çok desteklenen diğer ses dosyası formatlarında müziklerinizi alabiliyorsunuz.