Free Convert MP4 To MP3

Free Convert MP4 To MP3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,985
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 4dots Software

MP4 formatındaki video ve ses dosyalarını MP3 formatına dönüştürmek için ücretsiz ve kolay kullanımlı bir program.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Format Dönüştürücüler kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Free Convert MP4 to MP3 programıyla elinizdeki MP4 uzaktılı video ya da müzik dosyalarını hemen MP3 müzik formatına dönüştürebilir ve böylece cihazlarınızda daha kolay oynatma şansı elde edebilirsiniz. Her cihaz MP4 formatını desteklemediği için maalesef sorunlar ortaya çıkabiliyor ancak MP3 artık evrensel bir format olduğu için onu oynatmayan cihaz bulmak neredeyse imkansız.

Uygulamanın arayüzü çok basit bir şekilde düzenlenmiş ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. MP3'e dönüştürmenin yanında FLAC, AIFF, WMA, WAV, OGG, AC3, AMR, MP2 ve AU ses formatlarına da dönüşüm sağlıyor ancak bunlar MP3 kadar popüler olmadığı için çok tercih edeceğinizi sanmıyorum.

Dönüştürme işlemi sırasında yapabileceğiniz ayarlar arasında örnekleme oranı, bit oranı, ses kanalları, ses ve çok daha fazlası yer alıyor. MP4'ten müzik dosyalarına dönüştürme işlemleri için güvenle kullanabilirsiniz.