Free CUDA Movie Converter

Free CUDA Movie Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 622
  • DOSYA BOYUTU 32.85 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TopCUDA Soft

Video formatlarınızı NVIDIA'nın CUDA teknolojisi ile hızlı dönüştürmek için bu ücretsiz programı indirebilirsiniz.

Free CUDA Movie Converter programı elindeki video dosyalarını diğer video formatlarına dönüştürmek isteyenlerin kullanabilecekleri ücretsiz bir araç. Onu diğerlerinden ayıran en büyük noktası ise NVIDIA'nın CUDA teknolojisinden faydalanması ve dolayısıyla 6 kat daha hızlı bir video formatı dönüştürmeye imkan tanıması. Zira pek çok program sadece işlemci gücünden yararlanırken Free CUDA Movie Converter ekran kartınızı da tam güç ile kullanıyor ve çok kısa sürede video dönüştürme işlemlerini tamamlayabiliyor.

Hem HD video dosyaları hem de standart video dosyaları ile birlikte çalışabilen programın yüksek video kodlama performansı, aynı zamanda özelleştirilebilir çıktı seçenekleri sayesinde daha da iyi hale geliyor. Zira programın sahip olduğu seçenekler sayesinde tüm cihazlarınıza uygun şekilde videolarınızı dönüştürebilirsiniz ve oynatabilirsiniz.

Toplamda 350'den fazla video formatını destekleyen programı kullanırken dilerseniz sadece videodaki ses dosyalarını mp3 olarak kaydedebilir ve videolarınızı izlemek yerine dinlemeyi de tercih edebilirsiniz.