Free Easy WAV to MP3 Converter

Free Easy WAV to MP3 Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,695
  • DOSYA BOYUTU 0.16 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici easy4pc.com

WAV formatlı şarkılarınızı MP3 formatına dönüştürmek için bu ücretsiz programı indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Free Easy WAV to MP3 Converter programı elinizde bulunan wav uzantılı ses dosyalarını mp3 formatına dönüştürmek için kullanabileceğiniz bir ses dosyası format dönüştürücüsü. Wav dosyalarının çok fazla yer kaplamasından dolayı şarkılarınızı daha yer tasarrufu olan bir formatta saklamak istiyorsanız bunun en iyi yollarından bir tanesi de uzun yıllardır kullanılan mp3 formatı.

Program hem ücretsiz olarak hazırlanmış hem de oldukça kolay bir kullanıma sahip. Teker teker dosya formatı dönüştürmenin yanında toplu olarak da tüm dosyalarınızı mp3'e çevirebiliyor. Böylece hem vakit kaybını önlüyor hem de bilgisayarınızın başında bekleme gerekliliğini ortadan kaldırıyor.

Free Easy WAV to MP3 Converter'ı kullanırken tek yapmanız gereken sol kısımda bulunan Add Files butonuna bastıktan sonra çıktı kalitesini altta bulunan menüden seçmek ve Start Converting tuşuna basmak. Hafif ve hızlı çalışan bir program olan Free Easy WAV to MP3 Converter işlem tamamlandığında bütün dosyalarınızı hedef klasörünüzde karşınıza çıkaracaktır.