Free iPod Video Converter

Free iPod Video Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 417
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Koyote Soft

Free iPod Video Converter, tüm favori videolarınızı iPod üzerinde izleyebilmeniz için geliştirilen bir video dönüştürücüdür.

NOT: Free iPod Video Converter'ın indirme bağlantısı zararlı yazılım uyarısı verdiği için kaldırılmıştır. Aynı kategori altındaki alternatif yazılımlara bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz:

https://www.tamindir.com/windows/ses-ve-video/format-donusturuculer/

Free iPod Video Converter, tüm popüler video formatlarını iPod ile uyumlu şekilde çalışabilmesi için dönüştürmenize olanak tanıyan kullanışlı bir video dönüştürme yazılımıdır.

AVI, MP4, DVD, XVID, MPG, ASF ve WMV formatları için dönüştürme işlemlerini destekleyen yazılım sayesinde sevdiğiniz tüm videoları iPod'unuz üzerinde de izleyebilirsiniz.

Programın kullanımı o kadar kolaydır ki herhangi bir yardım dökümanına ihtiyaç duymayacaksınız. Sade ve kullanışlı arayüzü üzerinde yer alan şık butonlar sayesinde ulaşabileceğiniz farklı ayarlar bulunmaktadır.

Aynı anda birden fazla dosya için dönüştürme işlemi yapmanıza olanak sağlayan Free iPod Video Converter ile dönüştürülen dosyaların kaydedileceği dizini belirleyebilir ve isterseniz farklı ses ayarlarını düzenleyebilirsiniz. Ayrıca dönüştürme işlemlerini takip etmek için bir önizleme ekranı da program içerisinde yerini almaktadır.

Yaptığım testler sırasında herhangi bir şekilde sorun çıkarmayan yazılım, dönüştürme işlemlerini oldukça hızlı tamamlıyor ve ortaya çıkan sonuçlar gerçekten çok yüksek kalitede.

Ekstra bir ayarlar menüsüne sahip olmayan Free iPod Video Converter sizleri uğraştırmadan, doğrudan uygun formatta dönüştürme işlemini gerçekleştirebileceğiniz kolay kullanımlı bir yazılım olarak dikkat çekiyor.

Ayrıca içerisinde Youtube videolarını indirebileceğiniz bir de dosya indirme yöneticisi yer alan program, Youtube üzerinden indireceğiniz videoları da iPod'unuz üzerinde izlemenize olanak tanıyacak.

Sonuç olarak Free iPod Video Converter her iPod kullanıcısının sahip olması gereken yazılımlar arasında yer alıyor ve kendi sınıfındaki programların en iyilerinden bir tanesi.