Freestyle Baseball Plus

Freestyle Baseball Plus

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 68
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici vitusoft

Freestyle Baseball Plus, beyzbol hayranları için geliştirilen ve içerisinde farklı oyun modları bulunan eğlenceli ve heyecanlı bir iOS oyunudur.

Freestyle Baseball Plus, iOS cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz ücretsiz bir beyzbol oyunudur. Oyunda eğlenebilmeniz için pek çok oyun modu ve kişiselleştirme ayarı bulunmaktadır. Oyun içerisinde 1'e 1 karşılıklı maçlar yapıyorsunuz. Karşılaşabileceğiniz binlerce oyuncu bulunmaktadır.

Farklı ve heyecanlı oyun yapısı ile diğer beyzbol oyunlarından daha farklı olan Freestyle Baseball'un grafikleri ve müzik efektleri de en az oyun kadar etkileyici.

Özellikler:

  • Tekli Oyuncu Modu: Bu oyun modunda oyunun kendi oyuncuları ile karşılaşarak onları yenmeye çalışıyorsunuz. Rakiplerinizi yendikçe yetenek puanı toplayabilirsiniz. Bu yetenek puanlarını karakterinizin özelliklerini güçlendirmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca yendiğiniz rakiplerinizin karakterlerinin kilidi açılıyor ve sonraki oyunlarınızda bu karakterleri seçebiliyorsunuz.
  • Multiplayer Oyun Modu: Yeteneklerinizi gerçek oyuncular ile karşılaşarak göstermek isterseniz tercih etmeniz gereken oyun modudur. Bu modda gerçek oyunculara karşı mücadele veriyorsunuz. Rakiplerinizi yenmeniz durumunda ise saygınlık puanı kazanıyorsunuz. Ayrıca değerinizi arttırmış oluyorsunuz.
  • Özel Oyun Modu: Oyuncuların oyunun kendi oyuncularına karşı mücadele ederek tecrübe kazanabileceği ve yeteneklerini geliştirebileceği oyun modudur.

Etkileyici grafiklere sahip olan Freestyle Baseball oyununun kontrol mekanizmasıda oldukça rahat. Bu yüzden oynarken herhangi bir problem ile karşılaşmazsınız. Eğer beyzbolla ilgileniyorsanız ve oyunlarını oynamayı seviyorsanız, Freestyle Baseball Plus'ı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Uygulama hakkında daha fazla fikir sahibi olabilmek için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.