Freestyle Baseball

Freestyle Baseball

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,296
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici vitusoft

Freestyle Baseball, sokaklarda rakipleriniz ile kıyasıya geçecek beyzbol müsabakalarına çıkacağınız eğlenceli ve heyecanlı bir Android beyzbol oyunudur.

Freestyle Baseball, 3 boyutlu grafikleri, çevre detayları, sesleri ve oyun yapısı ile beyzbol hayranlarının beğenisi kazanan en iyi Android beyzbol oyunlarından bir tanesidir.

Ülkemizde oynanmayan fakat hayranlarının bulunduğu beyzbol sporu, Amerika'da oldukça popülerdir. Fakat Freestyle Baseball uygulamasında yeşil sahalarda oynanırken görmeye alışık odluğumuz beyzboldan biraz daha farklı bir görüntü var. Yeşil sahalar yerine rakipleriniz ile sokaklarda karşılaşıyorsunuz.

Tekli, çoklu ve özel olarak 3 farklı oyun modunda ister oyunun size sunduğu rakiplere karşı isterseniz diğer online oyuncular ile karşılaşarak yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Fakat ilk başta özel oyun modunda biraz tecrübe kazanmanızı öneririm. Rakiplerinizle karşılaşarak kazandığınız maçlar sonucu kazandığınız puanlar ile birlikte karakterinizin yeteneklerini güçlendirebiliyorsunuz. Ayrıca oyunun size sunduğu oyunculara karşı yaptığınız maçları kazandığınız takdirde, rakip olarak oynadığınız karakterlerin kilidi açılacak ve bir sonraki oyunda bu yeni karakterleri seçebileceksiniz.

Android cihazlarınız üzerinden Beyzbol oynama keyfine erişeceğiniz Freestyle Baseball oyununu ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Uygulama hakkında daha fazla fikir sahibi olabilmek için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.