Frontline Fort Night Last Royale Battle Survival

Frontline Fort Night Last Royale Battle Survival

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 255
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Modern Shooting Games

Günümüzün en çok oynanan modu olan Battle Royale, Frontline Fort Night Last Royale Battle Survival mobil platformda da yerini aldı.

Günümüzde en çok oynanan oyunlara şöyle bir bakacak olursak, Battle Royale modunun ne kadar ilgi çekici olduğunu görebiliriz. Bu konuda en iyi örnek tartışmasız Fortnite ve PUBG olacaktır. Zira bu iki oyununda birbirinden ayrı olarak 40 milyondan fazla kitlesi bulunuyor.

Battle Royale modu bu kadar çok oynanmaya başlanınca da günümüzdeki oyun geliştiricileri bu moda yönelmeye başladı. Yani Battle Royale modu yeni çıkacak oyunlara da ilham kaynağı oldu. Android aksiyon oyunları arasında yer alan Frontline Fort Night Last Royale Battle Survival’de Battle Royale modundan nasibini alanlar arasına katıldı.

Mobil platform oyuncularına tamamen ücretsiz sunulan yapım, çarpıcı grafiklere ve etkileyici oynanış mekaniklerine sahip olarak karşımıza çıktı. Birinci şahıs kamera açılarına sahip olan yapım da bizleri oldukça zengin bir içerik karşılıyor. Oyun içerisinde birbirinden farklı silah modellerinin yer aldığı gibi farklı harita seçenekleri de oyunculara sunuluyor. 3D grafikler ile oyunculara birbirinden zorlu görevler sunan mobil oyun, efektleri ile de oldukça sağlam özelliklere sahiptir.