FxCamera

FxCamera

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,210
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bitcellar, Inc.

FxCamera ile fotoğraflarınıza etkileyici efektler ekleyebilir ve kolayca sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz.

FxCamera Android uygulaması ile hem anında efektli ve etkileyici fotoğraflar çekebilir, hem de galerinizde bulunan diğer fotoğraflar üzerinde çeşitli efektler uygulayabilirsiniz. Uygulama içerisinde 40 adet özel filtre yer alıyor ve fotoğraflar üzerinde bunları dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz.

Çektiğiniz ve efektlendirdiğiniz fotoğraflarınızı direkt olarak Facebook ve Twitter hesaplarınız üzerinden de paylaşma şansınız var. Ayrıca içerisindeki zamanlama araçları, flaş ve otomatik odaklama araçları gibi faydalanırken fotoğraflarınızın kalitesini arttıracak çeşitli yetenekler de mevcut.

Özellikle dikkat çeken filtreler arasında balıkgözü, poster, simetrik, eskitilmiş görüntü ve normal+ adlı filtreler bulunmakta. FxCamera ile çekip paylaştığınız her bir fotoğraf için ise 1 cent bağış Japon Su Forumu'na veriliyor ve böylece dünyadaki temiz su kaynaklarına dair çalışmalara destek olunuyor.