Galactic Phantasy Prelude

Galactic Phantasy Prelude

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 318
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Moonfish Software Limited

Galactic Phantasy Prelude, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir uzay simülasyonu oyunudur.

Galactic Phantasy Prelude, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri uzayda geçen ücretsiz bir aksiyon, macera ve rol yapma oyunudur.

Bir uzay gezgininin maceralarını konu alan oyunda uzay geminize atlayarak uzayın derinliklerini keşfediyor ve sizlere verilen görevleri başarıyla yerine getirmeye çalışıyorsunuz.

Devasa bir evrenin açık dünya haritası içerisinde kullanabileceğiniz büyüklü küçüklü toplam 46 adet uzay aracının yer aldığı oyunda, ayrıca kullanmakta olduğunuz uzay aracı için 1000'lerce özelleştirme seçeneği de sizleri bekliyor.

 

Konsol kalitesindeki etkileyici efektleri ve sürükleyici oynanışıyla siz uzay meraklılarını kendisine bağlayacak olan Galactic Phantasy Prelude'ü elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.

Frigate, Transport, Destroyer, Cruiser, Battleship ve Battlecruiser gibi birçok uzay gemisi sınıfının yer aldığı oyunda, her sınıfın kendisine özgü farklı özellikleri bulunmaktadır. Uzay geminizi istediğiniz silahlar ve araçlarla donatarak, savaş stratejinize yön verebilirsiniz.

Tüm bunların dışında yapmanız gereken görevler ve düşmanlarınıza karşı vereceğiniz uzay savaşları, oyunu gerçekten çok daha etkileyici ve farklı bir boyuta taşıyor.

Eğer uzay konseptini ve savaş oyunlarını seviyorsanız, Galactic Phantasy Prelude'ü mutlaka denemenizi öneririm.