Garfield's Escape

Garfield's Escape

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 457
  • DOSYA BOYUTU 41 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Web Prancer

Garfield's Escape resmi Garfield oyunudur

Garfield's Escape, tembellik sembolü Garfield ve sevimli dostu Odie'ye kaçışlarında yardım ettiğimiz ilerlemeli bir kaçış oyunudur.

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir Garfield oyunu olan Garfield's Escape'te herşey Jon Arbuckle'nin televizyonda gördüğü bir reklamdan sonra evcil hayvanları otomatik olarak temizleyen Bath-o-Matic isimli robotu satın almaya karar vermesiyle başlar. Garfield ve Odie'yi temizlemenin neredeyse imkansız olduğu için böyle bir karar alan Arbuckle başına geleceklerinin farkında değildir.

Hedefine odaklanan ve hiç bir şekilde vazgeçmeyen Bath-o-Matic'ten kurtulmak için Garfield ve Odie amansız bir mücadeleye girmiştir. Garfield'ın tembelliği göz önüne alındığında bu gerçekten de büyük bir mücadeledir.

Yüksek kaliteli grafiklerle süslenmiş oyunda 2 boyutlu bir ortamda Garfield veya Odie'yi evin içerisinde farklı alanlarda temizleme robotundan kurtarırken önümüze çıkan engelleri zıplayarak, yerden kayarak veya havada asılı objelere tutunup sallanarak aşmalıyız.

Garfield's Escape bize eğlenceli bir hikayeyi keşfetme imkanı ve gizli eşyaları bulabilme imkanı sunuyor. Ayrıca oyunda Android cihazımıza özel duvar kağıtları da kazanabilmekteyiz.