Gears of War 4

Gears of War 4

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 363
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft Studios

Gears of War 4 üçüncü şahıs kamera açısıyla oynanan bir aksiyon oyunudur

Gears of War 4, önceki oyunları (İlk oyun hariç) Xbox platformuna özel olarak geliştirilen başarılı aksiyon oyunu serisinin son oyunu.

Unreal Engine grafik motorunu en iyi şekilde kullanan oyunlar arasında olan Gears of War oyunları, TPS türündeki 3. şahıs kamera açısıyla oynanan aksiyon oyunlarında yeni bir akım yaratmıştı. Siper sistemi, kanlı infazlar ve takım tabanlı savaş sistemi sayesinde aksiyonu daha yoğun yaşayabilmiştik. Serinin son oyunu, JD Fenix adlı kahramanımızın başından geçen olayları anlatıyor. Serinin ilk oyununun kahramanı Marcus Fenix'in oğlu olan JD Fenix, arkadaşları Kait ve Del ile birlikte köylerine saldıran güçlere karşı savaşıyorlar. Bu savaşta JD Fenix, her ne kadar kendisinin savaşmasını istemese de babasından yardım istemek zorunda kalıyor.

Gears of War 4'ün tek kişilik hikaye modunda bölümleri geçerek oyun sonunu görmeye çalışabileceğiniz gibi oyunun başarılı multiplayer modunda saatler harcayabilirsiniz. Bu modu oynarken dilerseniz aynı cihaz üzerinde ekranınızı bölerek oyununuzu 2 kişi oynayabilir veya Horde 3.0 modunda takımlar kurarak size dalga dalga saldıran ve giderek güçlenen düşmanlara karşı savaşabilirsiniz.

Xbox Play Anywhere desteğine sahip oyunu satın aldığınızda Xbox One platformunda da oyunu oynayabiliyor, bilgisayarınız ve Xbox One konsolunu arasında geçiş yaptığınızda oyuna kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Gears of War 4'ün minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 Bit Windows 10 işletim sistemi

- Intel i5 3470 veya AMD FX 6300 işlemci

- 8 GB RAM

- 2 GB video belleğe sahip GeForce 750 Ti veya AMD Radeon R7 260X ekran kartı

- DirectX 12