Gladiators 3D

Gladiators 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 173
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Globo Games

Gladiators 3D, Android telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz gladyatör oyunu.

Gladiators 3D, kendi gladyatörlerinizi yetiştirip arenada dövüştürdüğünüz, bol kanlı sahneler içeren kaliteli grafiklere sahip bir mobil oyun. Android platformunda ücretsiz indirilmeye açılan gladyatör oyununda günlük ödüllü dövüşler de düzenleniyor.

Hem telefon hem de tablette keyifli oynanış sunan üç boyutlu gladyatör oyununda yapabildiğimiz birçok şey var. Arenaya çıkıp dünya genelinde acımasız oyuncularla kapışabiliyor, kendi gladyatör okulumuzu açıp arenada ortalığı kan gölüne çevirecek gladyatörler yetiştirebiliyor, turnuvalara katılıp Roma’nın en iyi gladyatörü olduğumuzu herkese gösterebiliyoruz. Bu arada oyunu ne kadar oynarsanız o kadar güçlü gladyatörlere sahip olacağınızı unutmayın.

40 farklı silah, 12 tür zırh, 6 tip gladyatör içeren Gladiators 3D’de karşılıklı dövüşler film sahnelerini aratmıyor. Karakterlerin dövüş stilleri, silahlarını kullanım biçimleri, ortaya saçılan kanlar (oyunun geliştiricisi 12 yaşından küçüklere oyunu önermiyor) dahil detaylar üst seviyede. Unutmadan, oyunu oynayabilmeniz için aktif internet bağlantınızın olması gerekiyor.

"Not: Oyun, bol kanlı sahneler içermektedir! 12 yaşından küçüklerin oynaması önerilmez."