Gökyüzü Savaşçıları 3D (Sky Fighters) APK

Gökyüzü Savaşçıları 3D (Sky Fighters) APK

kullanıcı

Sky Fighters APK, uçak savaş oyunları hayranlarına tavsiye Android oyunudur. Gökyüzü Savaşçıları 3D APK arcade oynanış sunan uçak oyunları sevenler içindir.

Sky Fighters APK Türkçe adıyla Gökyüzü Savaşçıları 3D APK, Android telefonlarda ücretsiz oynanabilir kaliteli grafiklere sahip uçak savaş oyunlarından. En sevdiğiniz savaş uçağının kokpitine geçin ve kalkışa hazırlanın, gökyüzüne yükselin ve hava muharebelerine girin.

Sky Fighters APK İndir

Askeri üssün en yenisi olarak savaşlarda boy göstermek, düşmanlarınızı alt etmek ve onları haritadan silmek istemez misiniz? Bu ücretsiz uçak savaş oyunu, size bu fırsatı veriyor. Hava kuvvetlerine katılmış yeni bir asker olarak, uçağınıza binin ve düşmanlarınıza kendi gücünüzü gösterin.

Savaşlarda kazandığınız puanlarla uçuş teknolojinizi geliştirebilir ve uçağınızı çok daha güçlü hale getirebilirsiniz. Ayrıca uçağınıza alacağınız ek parçalar sayesinde düşmanlarınızı paramparça da edebilirsiniz. Ülkenin adına savaştığınız Android oyununda karadaki ve denizdeki askeriyeye yardım ederek gücünüzü gösterebilirsiniz. Onlara uçağınızla destek vermek ve düşman uçaklarını patlatarak asıl görevini yerine getirmelisiniz.

Grafik kalitesi olarak sizi tatmin edecek Gökyüzü Savaşçıları 3D, ses ve efektler konusunda da gerçekten başarılı.

Gökyüzü Savaşçıları 3D APK Oyun Özellikleri

  • Geniş savaş alanı ile özgürce uçmanın keyfine varın.
  • Düşman denizden, karadan ve havadan yani her yerden saldırıyor. Kurşun yağmurlarının arasından geçerek en gerçekçi heyecanları yaşayın.
  • 10 mükemmel savaş uçağı emrinize amade. Onlarca yedek parça ile en güçlü savaş uçağını dilediğiniz gibi oluşturun.
  • Havadan havaya ve havadan karaya savaşlar dahil 48’den fazla gerçekçi görev sizi bekliyor.
  • Üç boyutlu grafikler, sezgisel kontrol sistemi, sürükleyici oynanış… Bir uçak savaş oyununda aranılan her şey Sky Fighters’da!

Sky Fighters’da yalnız uçacak, savaş alanında hava üstünlüğünü sağlamak için akrobatik uçak filosuna komuta edeceksiniz. Baş döndürücü akrobatik manevralar yapacak, düşmanı gökyüzünden sileceksiniz. Gökyüzünün en büyük efendisi olduğunuzu gösterme zamanı!