Golf Game One

Golf Game One

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ETL Games

Golf Game One, akıllı cihazlarınız üzerinden golf oynamanızı sağlayan bir mobil oyundur.

Zenginlerin oyunu olarak bilinen golf, çoğu ülkede sevilerek oynanıyor. Ülkemizde de popüler olan golf oyununu artık siz de oynayabilirsiniz. Normal şartlarda büyük arazilerde oynanan golf oyununu siz sadece telefonunuzdan oynayabileceksiniz. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Golf Game One, size keyifli bir şekilde golf oynama imkanı sunuyor.

Golf oyununa yeni başlamış veya gol oyununun nasıl oynandığını merak ediyor olabilirsiniz. Golf Game One oyunu ile birlikte aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulun. Akıllı cihazınıza indirdiğiniz Golf Game One oyunu ile birlikte golf oynamaya başlayabilirsiniz.

Profesyonel şekilde hazırlanmış grafikleri ile birlikte kendinizi gerçekten de golf sahasında hissedeceksiniz. Oyunculara gerçek golf sahası hissini uyandırmak isteyen geliştiriciler tasarım için bayağı emek harcamış. Oyunun seslendirmeleri de oldukça başarılı. Golf Game One oyununda topa vurduğunuzda duyduğunuz sesten siz de etkileneceksiniz.

Golf Game One oyununda size verilen topa vurarak hedeflere atmaya çalışıyorsunuz. Oyunda birçok golf topu deliği bulunmakta. Sırasıyla bulunan tüm deliklere golf topunu atmaya çalışıyorsunuz. Böylelikle en iyi oynayan oyunda birinci oluyor.

Boş zamanlarınızı değerlendirmek ve golf sporunu öğrenmek için hemen şimdi Golf Game One oyununu indirin ve oynamaya başlayın. Hatta oyunu arkadaşlarınıza da önererek kendi golf takımınızı oluşturabilirsiniz.