Google News

Google News

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 183
  • DOSYA BOYUTU 13.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Yapay zeka destekli haber uygulaması: Google News

Google News (Google Haberler) uygulaması, Türkiye ve Dünya gündemini, ilgi alanınıza giren konuları takip edebileceğiniz en iyi mecra diyebilirim.

Yapay Zeka (AI) desteği sunan tek haber okuma uygulaması olma özelliğini taşıyan Google News, Türkçe dil desteğiyle geliyor. Modern tasarımlı arayüzü üzerinden de haberleri takip etmek oldukça keyifli.

Google Haberler ve Hava Durumu uygulamasının yerini alan Google Haberler uygulaması, makine öğrenimi ile içerikleri güncelleyen tek haber uygulaması olmasıyla öne çıkıyor. Sizin için, Başlıklar, Favoriler ve Gazetelik bölümlerinden oluşan haber uygulaması ile çeşitli güvenilir yayıncılardan kaliteli içeriğe ulaşabiliyor, yeni kaynaklar keşfedebiliyorsunuz. Ana sayfada gün boyunca tazelenen sizin için önemli ve alakalı olan konular, yerel, ulusal ve dünya kategorisinde gösteriliyor. Başlıklar kısmında Türkiye, Dünya, İş, Teknoloji, Spor, Sağlık, Eğlence gibi farklı kategorilerde haberler, içerikler sıralanıyor. Özel olarak takip ettiğiniz konu, kaynak ve daha sonra okumak üzere kaydettiğiniz haberlere Favoriler’den erişiyorsunuz. Gazetelikte de kategorize edilmiş gazete ve dergilere ulaşıp, dilerseniz tek dokunuşla abone olabiliyorsunuz.