Grab The Auto

Grab The Auto

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 687
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ping9 Games

Grab The Auto, GTA'nın izinden giden bir açık dünya oyunu.

Grab The Auto, tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bu oyun ilk bakışta GTA serilerini anımsatıyor. Zaten yapı itibariyle de çok uzakta değil. Grab The Auto'da kontrolümüze bir karakter veriliyor ve sokakta gördüğümüz araçları çalıp kullanabiliyoruz. Oyunda 8 farklı araba mevcut. Bunlardan istediğimizi çalma şansına sahibiz. Elbette bu eylemi desteklemiyoruz fakat en nihayetinde oyun değil mi?

Arabayla yolculuğa başladığımızda dikkatimizi gelişmiş fizik motoru çekiyor. Kaza yaptığımız zamanlarda araçlarda gerçekçi hasarlar meydana geliyor. Arabayı haşat ettikten sonra başka bir tanesini ele geçirebiliyoruz. Açık dünyada geçtiği için oyunda serbest bir şekilde dolaşabiliyoruz. Elbette bir mobil oyun olduğu için bir bilgisayar performansı beklemek doğru olmaz fakat tatmin edecek düzeyde olduğunu söyleyebilirim.

Oyunda orta kalitede görseller yer alıyor. Açıkçası aynı kategoride yer alıp da daha iyilerini sunan örneklerini görmüştük. Karakter ve otomobiller haricindeki birimler fotoğrafmış izlenimi veriyor. Yine de oyun deneyimini çok fazla etkileyecek bir durum değil.

Genel olarak ortalamanın üzerinde diyebileceğimiz Grab The Auto, GTA tarzı oyunlardan keyif alanların deneyebileceği bir yapım.