Grand Gangsta Auto

Grand Gangsta Auto

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 225
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici One Monkey Games

Grand Gangsta Auto açık dünya tabanlı bir aksiyon oyunudur

Grand Gangsta Auto eğer GTA tarzındaki açık dünya tabanlı aksiyon oyunları oynamayı seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Grand Gangsta Auto'da sürüş yeteneklerimizi sergileyebileceğimiz ve suç imparatorlarıyla savaşabileceğimiz bir şehre konuk oluyoruz. Herşeye sıfırdan başladığımız oyunda yoldaki araçları alıkoyarak şehri turlayabilmemiz mümkün. Oyunun açık dünyasında yoğun trafiğe sahip sokaklarda hız yapmaya çalışabilirsiniz veya dilediğiniz göreve başlayarak oyunun hikayesi boyunca ilerleyebilirsiniz.

Grand Gangsta Auto'da farklı türde araçları kullanabiliyoruz. Polis kovalamacaları oyunu daha da heyecanlı hale getiriyor. Polislerden kaçarken şehrin altını üstüne getirebilirsiniz. Oyun içerisinde sahip olacağınız silahlarla görevleri tamamlayabilir, nişan alma yeteneklerinizi gösterebilirsiniz.

Grand Gangsta Auto çok yüksek kaliteye sahip olmayan grafikler kullanıyor. Oyun genel olarak ortalama bir kaliteye sahip.