Grand Theft Auto Liberty City Stories

Grand Theft Auto Liberty City Stories

kullanıcı
 • Lisans
 • TOPLAM İNDİRME 17,281
 • DOSYA BOYUTU 51 MB
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici Rockstar Games

Grand Theft Auto Liberty City Stories Android telefonlarda oynanabilen açık dünya oyunu. GTA Liberty City APK oyunu daha kısa ve kolay akışlı görevler içeriyor.

GTA Libercity APK - Grand Theft Auto: Liberty City Stories, Rockstar'ın PSP oyun konsolları için 2005 yılında yayınladığı klasik GTA oyununun yenilenerek ve geliştirilerek günümüz mobil cihazlarıyla uyumlu hale getirilmiş versiyonu.

GTA Liberty City İndir APK

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir açık dünya tabanlı aksiyon oyunu olan GTA: Liberty City Stories'de bizi karmaşa içindeki bir Liberty City bekliyor. Oyunumuzun ana kahramanı olan Toni Cipriani uzun bir süre Liberty City'den uzakta kaldıktan sonra geriye dönme zamanının geldiğine karar veriyor.

Eskiden Leone adlı mafya ailesinde iyi bir yerde olan Toni, bir mafya üyesini vurmasının ardından Liberty City'den kaçmak ve uzun süre saklanmak zorunda kalmıştır. Geri döndüğünde ise herşey değişmiştir. Mafya aileleri birbirlerini yok etmek için kanlı bir savaşa girmiş, yolsuzluk politikada yaygın bir uygulama olmuş, sendika grevleri almış başını yürümüş, organize suçlar ve uyuşturucu trafiği önlenemez bir hal almıştır. Bu ortamda Toni eski saygınlığını geri kazanmaya çalışıyor ve karşısına çıkan zorlu engelleri aşmaya çalışıyor, biz de ona yardımcı olarak eğlenceye ortak oluyoruz.

Gta Lcs APK Oyun Özellikleri

 • Yeni yüksek çözünürlüklü doku ve karakterler
 • Gerçek zamanlı ışık ve gölgeler
 • Gelişmiş çekme mesafesi
 • Dokunmatik tabanlı oyun için yeniden dengelenmiş kontroller
 • Rockstar Social Club aracılığıyla platformlar arası bulut kaydı
 • Fiziksel kontrolcü desteği

GTA: Liberty City Stories'de geniş bir açık dünya bizi beklerken GTA serisinde klasik olduğu üzere farklı karakterlerle tanışıyoruz ve onlardan görev alarak bu açık dünyada tamamlamaya çalışıyoruz. Bu işi yaparken de zaman zaman polisle veya diğer mafya aileleriyle savaşmamız da gerekiyor.

Oyunun mobil versiyonunda grafiklerdeki iyleştirmeler göze çarpıyor. Yüksek çözünürlüklü ekranlar düşünülerek karakter modellemelerindeki ve kaplamalardaki çözünürlük artırılmış. Gerçek zamanlı gölge ve aydınlatma efektlerine geçilirken görüş alanı da genişletilmiş.

Grand Theft Auto: Liberty City Stories'te oyunculara platformlar arası kayıt imkanı veriliyor. Rockstar Social Clup üzerinden oyunu kaydettiğinizde bu kayıt dosyasına fakrlı cihazlardan erişebiliyor ve oyuna kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

ARTILAR

Gerçek zamanlı gölge ve aydınlatma efektleri

Yüksek çözünürlüklü yenilenmiş grafikler

Bol aksiyon, açık dünya