Granny 3 APK

Granny 3 APK

kullanıcı

Granny 3 APK Android korku oyunları arasında oldukça popüler. Korku oyununda büyükanne ve büyükbabanın evinden kaçmaya çalışıyorsunuz. 5 gününüz var!

Granny 3 APK, korku oyunları sevenlere şiddetle tavsiye ederiz. Granny 3 Steam üzerinde de oyuncuların beğenisini kazanmış bir korku gerilim oyunu. Geceleri rüyaya girecek kadar ürkütücü büyükanne ve büyükbabadan kaçışı konu alan Android korku oyunu, atmosferiyle etkilemeyi başarıyor.

Granny 3 APK İndir

Granny 3, PC ve mobil cihazlarda oynanabilen en iyi korku oyunlarından biri ve popüler serinin üçüncü oyunu ilk olarak Android platformuna çıkış yapıyor. Korku-gerilim oyunlarını seviyorsanız, seriyi oynamış olun olmayın Granny 3’ü tavsiye ederiz. Granny 3, Google Play’den Android telefonlara ücretsiz indirilebilir.

Granny 3’e hoş geldiniz! Büyükanne ve büyükbabanın birlikte yeni bir evi var. Her zamanki gibi kimsenin bu yere izinsiz girmemesi için evin etrafında gezinmekten ve korumaktan başka önemli bir şey yapmıyorlar. Bir tutsak olarak beşinci gün olmadan buradan çıkmanız gerekiyor. Ancak dikkatli olmalısınız. Yere bir şey düşürür veya gıcırdayan yer üzerinde yürürseniz büyükanne sesinizi duyar.

Büyükbaba çok iyi duymuyor ancak hareket eden her şeye pompalı tüfeğiyle ateş etmeyi seviyor. Serinin yeni oyununda ayrıca zaman zaman ortaya çıkan ve istem dışı kalmanızı daha da zorlaştırmaya çalışan büyükannenin torunu Slendrina var. Onu görürseniz, kafanızı çevirip olabildiğince uzağa bakmalısınız. Ölümcül bakışlarıyla asla yüz yüze gelmemelisiniz. Yatakların, kanepelerin veya dolapların altına saklanabilirsiniz ama asla hendeğe atlamayın. Dikkatli olun!

En iyi korku oyunlarından Granny’nin hikayesi: Büyükannenin evinde kilitli tutuluyorsunuz. Oldukça tehlikeli olan büyükannenin evinden bir an önce çıkmalısınız ancak dikkatli ve sessiz olmalısınız, her şeyi duyuyor. Yere bir şey düşürürseniz, duyuyor ve koşarak geliyor. Dolaplara veya yatakların altına saklanabilirsiniz. Evden çıkmak için 5 gününüz var. İyi şanslar!

Granny 3 Oyna

Eşyaları düşürürken dikkatli olun: Ayrıntılı planınızın parçası olmadıkça objeleri yere düşürmeyin. Yere bir şey düşürmek büyükannenin er ya da geç olay yerine geleceği anlamına gelir. Büyükbaba büyükanne kadar iyi duymadığından gelmiyor. Öğeleri güvenli olarak gördüğünüz ve gürültünün olmayacağı yerlere bırakabilirsiniz. Büyükannenin dikkatini dağıtmak ve yönlendirmek için eşyaları evin gürültülü taraflarına bırakabilirsiniz.

Granny, Grandpa ve Slendrina’dan kurtulmak için önerilen öğeleri kullanın: Oyunda Slendrina’yı oyundan çıkarmak için üst kattaki çekmecelerde Tedd’yi bulmanız ve ardından çatı altındaki zemindeki bebek yatağına bırakmanız gerekiyor.

Bodrumdan yukarı çıktıktan sonra büyükbabayı yanında pompalı bir tüfekle uyurken bulmanız kuvvetle muhtemel. Büyükbabayı ve ardından büyükanneyi vurmak için av tüfeğini kullanmanız ve özgürce araştırmak için ikisini de 2 buçuk dakikada almanız gerekiyor.

Ayı tuzaklarına ve yüksek yerlerden atlamalara karşı dikkatli olun: Evin içinde ve dışında ayı tuzakları var, bu yüzden etrafta dolaşırken dikkatli olun. Ayı tuzağına düşerseniz kurtulmanız birkaç saniye sürecektir. Hemen öleceğinizden çatılardan atlamaktan kaçının. Ancak çatıdan çimlere atlayarak hayatta kalabilirsiniz. Doğrudan atlamak yerine evden dışarı çıkan küçük alanlardan zıplamayı tercih edebilirsiniz.

Odaları kendi yararınıza kullanın: Yatakları, kanepeleri, dolapları yararınıza kullanmayı unutmayın. Büyükanne ve büyükbabaya yakalanmamak için evde dolaşırken saklanmanız gerekiyor ve yataklar, kanepenin ve dolapların altına saklanmak onları aldatmak için etkili bir yöntem. Sadece evin dışındaki hendeği saklanmak için kullanamazsınız; çünkü burada sizi anında öldürecek yaratıklar var.

Kapıları kapatmayı unutmayın: Özellikle yapmamanız istenmedikçe arkanızdaki tüm kapıları kapatın. Bu, büyükanne ve büyükbabanın içeri girme riski olmadan oda arama sürecini daha güvenli hale getirir.

Granny 3 Outwitt Mod APK

Granny 3 Outwitt Mod, Granny ile aynı atmosfere sahip ancak oynanışta daha iyi grafiklere sahip bir kovalamaca ve gizem oyunu. Oyun, tüyler ürperten oyunların dikkatini çekecek düzeyde, devasa bir atmosfer ve üç zorluk seviye sunuyor.

Oyunun temel amacı büyükanneden saklanmak veya ön kapıda kimseye görünmemek. Oda, çözmenin bir yolunu bulmanız gereken bulmacalar ve bilmecelerle dolu.

Tüm senaryolar çok detaylı ve oyunda gerçek bir gizem atmosferi yaratıyor. Oyun, korkunç büyükanne dışında gizemlerle dolu. Ürpertici büyükanne kaçtığı anda başarılı olursunuz. Tüm korku hayranları veya oyuncular için korku oyunu olan Granny 3 Outwitt Mod APK, sınıfta başlıyor ve iki kaçış yolunuz var. Korkulu rüyanız, sesleri duyabilen, kapıları açabilen ve yerde bir şey bırakabilen korkunç bir büyükanne.