Groove Coaster 2

Groove Coaster 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 34
  • DOSYA BOYUTU 8.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TAITO Corporation

Groove Coaster 2, ritme ve reflekslere dayalı, mükemmel müziklerle donatılmış bir oyun.

Groove Coaster 2, Android için geliştirilmiş, ritme dayalı bir beceri oyunu. Birbirinden çılgın müziklerle zenginleştirilmiş olan Groove Coaster 2'de arkaplanda çalan müziğe göre ritm tutarak mmkün olduğunca fazla kombo yapmaya ve puan toplamaya çalışıyoruz.

Oyuna adım attığımızda karşılaştığımız görseller son derece canlı renklerden ve akıcı animasyonlarda oluşturulmuş. Kontrolümüze verilen aracın verdiği tepkiler ve ilerleyişi esnasında ortaya çıkan görüntüler pek çok oyunseverin ekrana kilitlenmesine neden olabilir.

Groove Coaster 2'de tercih edilen kontrol mekanizması tamamen oyuncuların keyfine uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış. İster dokunmatik ekrana tıklamalar yaparak, ister cihazınızı masaya koyup masaya vurarak, ister cihazınızı havada sallayarak ritim tutabilirsiniz.

158 farklı müziğe sahip olan oyunda 850 seviye bulunuyor. Kolaydan zora doğru ilerleyen bu seviyeler, ilerledikçe oyuncuların yeteneklerini sonuna kadar sınıyor. Fakat ne kadar zor olursa olsun keyif vermeyi başarıyor. Ritme dayalı beceri oyunlarından zevk alıyorsanız Groove Coaster 2'yi denemenizi tavsiye ediyoruz.