Groove Coaster Zero

Groove Coaster Zero

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 19
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Taito

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir müzik oyunudur.

Groove Coaster Zero, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir müzik oyunudur. Fakat bildiğiniz Guitar Hero türü müzik oyunlarına benzemediğini belirtmek istiyorum.

Kendine özgü ve farklı tarzıyla dikkat çeken oyun, kaleydoscop görünümüne sahip bir ekrana bakarak oynanıyor. Yine notalara doğru anda basmaya çalışıyorsunuz fakat ekranda göreceğiniz görüntü çok daha başka ve orijinal.

Neon renklerle geometrik şekillerin baskın olduğu bu ekranda yine doğru anda doğru noktalara dokunmanız gerekiyor. Oynadıkça da altın kazanabiliyor ve kazandığınız altınlarla yeni şarkılar satın alabiliyorsunuz.

Bununla birlikte eğer isterseniz ücretsiz olarak gelen şarkıların dışında gerçekten para harcayarak şarkılar da satın alabiliyorsunuz. Oyunda bu şekilde keşfedebileceğiniz yüzlerce şarkı olduğunu da söylemeliyim.

Oyun içerisindeki şarkıların farklı tarzlarda olması da her oyuncuya hitap etmesini sağlıyor diyebilirim. Aslında eski bir oyun olan Groove Coaster'ın yeni bir versiyonu olan Zero'yu da denemeniz gerektiğini düşünüyorum.