GTA 4 Watch Dogs Modu

GTA 4 Watch Dogs Modu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14,899
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Amir Ghoreyshi, JulioNIB, TAHKICT

GTA 4 için geliştirilmiş bu mod ile oyununuzun Watch Dogs gibi görünmesini sağlayabilirsiniz

GTA 4 Watch Dogs Modu oyun severlere GTA 4 oyunlarını Watch Dogs'a dönüştürebilme imkanı sunan bir GTA 4 modudur.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir GTA 4 modu olan GTA 4 Watch Dogs Modu sayesinde oyununuza tıpkı Watch Dogs'da olduğu gibi bir hackleme özelliği ekleyebiliyor, Watch Dogs'takine benzer bir HUD (heads up display) sahibi olabiliyor ve oyunu geliştirecek yeni özelliklere kavuşabiliyorsunuz.

GTA 4 Watch Dogs Modu temel olarak oyundaki ana kahramanınızı tıpkı Watch Dogs'ta olduğu gibi Aiden Pearce'a dönüştürmekte ve oyun boyunca Aedan Pearce'yi yönetmenize imkan tanımakta. Bunun yanında GTA 4 Watch Dogs Modu ile birlikte artık polislere nişan alırken daha iyi bir isabet oranı yakalayabiliyorsunuz ve araç sürüş yeteneklerinizgelişiyor.

GTA 4 Watch Dogs Modu oldukça kapsamlı bir oyun modu. Bu mod ile hem kahramanınız Aiden Pearce oluyor hem de çevredeki öğeler tıpkı Watch Dogs'taki gibi görünüyor. Mod ile ATM'leri hackleyebiliyor ve kolay para elde edebiliyor, ATM ve benzeri makinaları patlatabiliyor, trafik ışıklarını kontrol ederek trafikteki araçları çarpıştırabiliyor, trenleri durdurup kaldırabiliyor, yol barikatlarını kontrol edebiliyor, farklı camera görüntülerine ulaşabiliyor ve park eden arabaların alarmlarını çaldırabiliyorsunuz.

GTA 4 Watch Dogs Modu oyundaki animasyonlar için de iyileştirmeler sunuyor ve koşma ve yürüme animasyonları için farklı seçenekler sunuyor.

GTA 4 Watch Dogs Modu'ndaki kontroller şu şekilde:

E - Hackleme tuşu

R - Hackleme seçenekleri

R - Kamera hackleme işlemini iptal etme

F'ye basılı tutma - İnfaz etme

T - Silahı indirme, silah çıkarma

T'ye basılı tutma - silah menüsünü açarak silahlar arasında kolay geçiş yapma

Not:

Bilgisayarınızda yüklü olan GTA 4 dosyalarını değiştiren bu oyun modunu yüklemeden önce GTA 4 dosyalarınızı yedeklemenizi öneririz. Olası uyumsuzluklar oyununuzun çalışmamasına neden olabilir. GTA 4 Watch Dogs Modu'nu yükleyebilmek için Open IV Package Installer adlı yazılımı kullanmanız gerekmektedir.

GTA 4 Watch Dogs Modu'nu şu adımları takip ederek yükleyebilirsiniz:

  • GTA 4 Watch Dogs Modu'nu yükleyebilmek için Open IV Package Installer adlı programı kullanmanız gerekiyor. Open IV Package Installer indirmek için:
  • Open IV yazılımını indirdikten sonra programı çalıştırın
  • Mod yüklemek istediğiniz oyunu seçin
  • Oyunun kurulu olduğu klasörü seçin
  • Bu adımdan sonra indirmiş olduğunuz .oiv dosyasını Open IV ana penceresinde karşınıza çıkan "Package Installer" aracılığyla seçin ve programa tanıtın:
  • Oyun versiyonunu seçin