Multi Theft Auto

Multi Theft Auto

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 80,245
  • DOSYA BOYUTU 83.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Multi Theft Auto

Multi Theft Auto açık kaynak koduna sahip GTA San Andreas multiplayer modudur

Multi Theft Auto eğer bir Rockstar klasiği olan ve GTA sersinin en sevilen oyunlarından olan GTA San Andreasmultiplayer olarak oynamak isterseniz yararlanabileceğiniz bir oyun modu.

Açık kaynak koduna sahip bir çalışma olan Multi Theft Auto, bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir GTA San Andreas multiplayer modu. Bu mod sayesinde sahip olduğunuz GTA San Andreas oyununa online oyun modu ekleyebilir ve senaryo modunun dışına çıkarak oyunu diğer oyuncularla birlikte oynayabilir ya da onlara karşı savaşabilirsiniz. Multi Theft Auto birçok değiştirilebilir ayara sahip ve online oyun oturumlarınızı yapılandırmanıza da izin veriyor.

Multi Theft Auto'nun güzel yönü orijinal oyun dosyalarında değişiklik yapmaması. Bu sayede oyunu online olarak oynamak için orijinal oyunu değiştirmenize gerek kalmıyor ve senaryo modunu da dilediğiniz zaman oynayabiliyorsunuz. Multi Theft Auto'nun ya da kısa adıyla MTA'nın kurulumu diğer GTA San Andreas modlarıyla karşılaştırıldığında oldukça zahmetsiz. Bu modu yüklemek için sadece dosyayı indirmeniz ve kurulumu başlatmanız yeterli.

Multi Theft Auto içerisinde oyunculara yarış ve gizlilik gibi farklı oyun modları sunarken harita editörü sayesinde kullanıcılara kendi haritalarını tasarlama imkanı da veriyor. MTA indirerek Grand Theft Auto San Andreas'ı çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.