Half-Life Bot

Half-Life Bot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 680,818
  • DOSYA BOYUTU 0.73 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici E-Xploder

Bu Half life bot paketi ile bot atarak Half Life oyununu multiplayer oynayabilirsiniz.

Half-Life ve modları için yapılmış olan bot paketi. Bu program ile, hiç bir ağa bağlı olmadan, bilgisayara karşı Half-Life, Team Fortress, Opposing Force vs. oynayabilirsiniz. Ayarlanabilirlik sayesinde, botların zorluk seviyelerini, isimlerini hatta konuşmalarını da düzenleyebilirsiniz.

Half Life Bot Atma

Half-Life bot atmak isteyen oyunculara bu Half Life bot paketini yüklemelerini tavsiye ederiz. Half Life oyununu oynayacak birilerini bulamıyorsanız, en az gerçek oyuncular kadar iyi oynayan botları ekleyerek çarpışabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

Half Life bilgisayara karşı oynamak için tek yapmanız gereken e-XPLoDeR’ın Half Life bot paketini yüklemek. Kurulumu çok basittir. e-XPLoDeR & HPB Bot.exe dosyasını arşivden çıkartın ve kurulumunu yapın. Kurulum yerini Half Life’ı kurduğunuz dizine ayarlayın. Kurulum tamamlandıktan sonra Başlat - Programlar - e-XPLoDeR.Net - HPB Bot altında Half Life’ı seçip Kur programını çalıştırın. Kısa yükleme işleminin ardından botlar oyuna eklenmiş olacak. Alternatif kurulum şekli de; e-XPLoDeR Bot klasörüne girin. Klasör içindeki HPB_bot_names” ve HPB_bot_chat” dosyalarını oyunun ana dizinindeki Valve klasörüne atın. Klasördeki HPB_bot.dll dosyasını oyunun ana dizinindeki Valve klasörünün içindeki dlls klasörüne atın. Klasör içindeki Valve klasörünün içinde göreceğiniz HPB_bot.cfg", "liblist.gam" ve “old_liblist.gam” dosyalarını yine oyunun ana dizinindeki Valve klasörünün içine atın.

Maç başlangıcında 6 bot otomatik olarak ekleniyor. Konsola addbot komutunu girerek de bot ekleyebilirsiniz. Oynadığınız botlar zor geliyorsa, sürekli ölüyorsanız oyunun kurulu olduğu dizinin içindeki e-XPLoDeR Bot klasörünü açın ve .cfg dosyalarını not defteri ile düzenleyip gerekli ayarları yapabilirsiniz.