GTA Vice City Save Dosyası

GTA Vice City Save Dosyası

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 239,898
  • DOSYA BOYUTU 0.09 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rockstar Games

GTA Vice City save dosyası, %100 bitirilmiş kayıtlı oyun dosyasıdır. Oyunda bir anda her şeye sahip olursunuz!

GTA Vice City Save Dosyası, Grand Theft Auto yani GTA serisinin en popüler ve en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan Grand Theft Auto Vice City için hazırlanarak paylaşılmış bir save dosyası. GTA Vice City %100 bitirilmiş save dosyasını Tamindir'den ücretsiz olarak indirip, kendi save dosyalarınız ile değiştirerek oyundaki her şeye sahip olabilirsiniz.

GTA Vice City Save Dosyası Oyun İndir

Normal şartlarda parasız pulsuz başladığınız oyunda bir anda hem zengin hem de lüks olabilmek için hazır save dosyalarını kullanmanızı tavsiye ederim. Fakat elbette oyunu ilk olarak baştan sonra normal bir şekilde bitirmelisiniz. Yoksa oyundan alacağınız keyfi alamadan sınırsız her ey elinize geçmiş olur.

Araba, motor ve diğer araçları çalarak polisi peşinize düşüreceğiniz oyun eski olmasına rağmen hala pek çok kullanıcı tarafından oynanıyor. Dolayısıyla oyunun save dosyalarını sizle paylaşarak oyunda istediğiniz her şeye sahip olmanızı sağlamak istedik. Dosyayı indirdikten sonra kullanabilmek için aşağıda yazılı olan işlemleri yapmanız gerekiyor.

GTA Vice City Save Dosyası Nasıl Kurulur?

GTA Vice City save dosyalarını indirdikten sonra rar dosyasından çıkartarak bilgisayarınızın belgelerim klasöründe yer alan GTA Vice City dosyasında bulunan kayıt dosyaları ile değiştirmeniz gerekiyor. Fakat oluşabilecek problemler için önlem almak adına, kendi kayıtlı oyun dosyalarınızı ilk olarak farklı bir klasöre yedeklemenizi ve daha sonra gerekli değişikliği yapmanızı öneriyorum. Daha sonra oyuna bu save dosyası ile girerek istediğiniz her şeyin sahibi olabiliyorsunuz.