Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Grand Theft Auto: Chinatown Wars

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 4,155
  • DOSYA BOYUTU 882.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rockstar Games

GTA: Chinatown Wars, ilk GTA oyunlarının klasik yapısına sahip olan bir mobil oyundur

GTA: Chinatown Wars, video oyunları tarihinin en başarılı oyun serilerinden olan GTA - Grand Theft Auto serisini mobil cihazlara taşıyan bir oyundur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize satın alarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Grand Theft Auto: Chinatown Wars'da bizi bilgisayarlarımızda oynadığımız GTA oyunlarından farklı bir senaryo bekliyor. GTA: Chinatown Wars, Çin mafyası içerisindeki hakimiyet mücadelelerini konu almakta. Oyundaki ana kahramanımız Huang Lee adında mafya ailesine mensup olan bir kahraman. Şımarık bir zengin çocuğu olan Huang Lee'nin babası diğer mafyalar tarafından katledilmiştir. Bu olayın ardından Triad mafyalarının kontrolünün kimde kalacağını belirleyecek şey antik bir kılıçtır. Bu sebeple Huang Lee'nin bu kılıcı amcası Kenny'e ulaştırması gerekmektedir. Fakat Huang kılıcı amcasına götürürken yolda diğer mafyaların saldırısına uğrar ve ölüme terk edilir. Artık Huang'ın herşeye sıfırdan başlaması ve antik kılıcı geriye alarak ailesinin onurunu kurtarması gerekmektedir. Biz de oyuna bu noktada dahil oluyoruz ve aksiyon dolu bir maceraya atılıyoruz.

Açık dünya yapısına sahip olan GTA: Chinatown Wars'da ilk 2 GTA oyunundan alışık olduğumuz kuşbakışı oyun yapısı kullanılmakta. Hem nostalji yapmamıza imkan veren, hem de mobil cihazlarda kontrolleri kolaylaştıran bu oyun yapısı cell-shade türündeki çizgi roman tadında grafiklerle birleşiyor. Oyunda yine gördüğümüz araçları gasp edebiliyor, görevler dışında sağa sola sataşabiliyor ve pislik yapabiliyor, şehri birbirine katarak polisleri ve hatta askerleri peşimize takabiliyoruz.

GTA: Chinatown Wars Android versiyonu geniş ekran desteğine sahip. Bunun yanında oyun Android TV'leri de destekliyor. Oyunu Android ile uyumlu belli USB ve Bluetooth oyun kumandalarıyla oynamanız mümkün.

ARTILAR

Bolca aksiyon

Açık dünya yapısı

Güzel grafikler

GTA oyunlarının özüne yakın kuşbakışı oyun yapısı

EKSİLER