Gun Glory: Anarchy

Gun Glory: Anarchy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 188
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Flange Studio

Gun Glory: Anarchy mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Gun Glory: Anarchy hem kaliteli grafiklere hem de yoğun tempolu savaşlara yer veren TPS dinamiklerine sahip bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Gun Glory: Anarchy'de teröristlere karşı savaş veren bir kahramanı kontrol ediyoruz. Oyundaki temel amacımız ise dünyaya yayılan radyasyonun kaynağını bulmak ve bu nükleer felaketten sorumlu olan insanları yok etmek. Fakat bu işi gerçekleştirebilmemiz için sayısız düşmanla ve mutasyona uğramış canavarlarla savaşmamız gerekmekte.

Gun Glory: Anarchy'de bize Gears of War oyunlarını hatırlatan bir oynanış mevcut. Oyunda genel olarak siperlerin arkasına saklanarak savaşmaktayız. Siperlerin arkasından nişan alırken düşmanlarımızın hamlelerine de dikkat etmemiz gerekiyor. Düşmanlarımız bize ateş etmeden önce onlara nişan almalı ve ilk vuruşu yapan biz olmalıyız. Oyundaki silah seçenekleri ise odukça zengin. Bu silahlar farklı ateş stillerine ve özel saldırı şekillerine sahipler. Bu da oyuna heyecan kazandırıyor.

Gun Glory: Anarchy'i dilerseniz tek başınıza, dilerseniz PvP modunda diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz.