Gunner Z

Gunner Z

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 156
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BitMonster, Inc.

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Gunner Z, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir zombi oyunu. Kaliteli grafikleri ve detaylı çizilmiş mekanları ve karakterleri ile dikkat çeken oyunda zombilere karşı bir savaş veriyorsunuz.

Oyunda amacınız şehrinizi istila eden düşmanları ve zombileri yenmek. Bunun için emrinizde gelişmiş savaş araçları, tanklar, teknolojik aletler, hava araçları ve çok daha fazlası bulunuyor ve siz de bunları stratejik olarak kullanmaya çalışıyorsunuz.

Oyunda ilerledikçe araçlarınızı güçlendirme ve yükseltme imkanına sahipsiniz, böylece çok daha güçlü bir hale gelebiliyorsunuz. Fakat tabi ki düşmanlarınız da ilerledikçe güçleniyor ve oyun zorlu hale geliyor.

Oyunun grafiklerinin gayet etkileyici olmasının yanında ses efektleri ve kolay kontrolleri sayesinde çok daha eğlenceli olmuş diyebilirim. İsterseniz çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla birlikte de oynayabilir ve onları verdiğiniz savaşta yenmeye çalışabilirsiniz.

Oyunun en güzel taraflarından birisi oynadığını bir elin tekrarını izleme şansına sahip olmanız diyebilirim. Böylece neyi nasıl daha iyi yapabileceğinizi daha rahat görebiliyorsunuz.

Farklı bir zombi aksiyon oyunu olan Gunner Z oyununu bu tarzı seven herkese tavsiye ediyorum.