Gyrosphere Evolution

Gyrosphere Evolution

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 49
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pronetis Games

Gyrosphere Evolution ile mobil cihazınızda keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Mobil platformunda keyifli oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkan Gyrosphere Evolution’da bizden istenilen topu belirtilen noktalara kadar götürmektir. Basit kontrollere sahip olan oyunda birçok oyun modu mevcut. Bu modlar arasında zamana karşı bir mod da yer alıyor. Oyuncular belirtilen süreçte topu istenilen noktalara götürerek bitiş çizgisini geçmeye çalışıyorlar.

Alt yapı müzikleri ile oyuncuların beğenisini kazanacak olan mobil oyun, grafikleri bakımından orta dereceli özelliklere sahip. Gökyüzünde bulunan platformlarda hareket ederek bitiş çizgisine varmaya çalışacağız.

Oyun içerisinde birbirinden farklı alanlar da bulunuyor. Yani bazen gökyüzünde, bazen evrende topumuzla dolaşabilecek ve görevleri yerine getirmeye çalışacağız. Swipe kontrollere sahip olan oyunda 5 farklı top çeşidi bulunuyor. Bu toplara oyunun geliştiricisi ‘küre’ demiş. 4 farklı ortamın yer aldığı yapım gelecek olan güncellemeler ile zenginleştirilmeye devam edilecek. Android ve İOS platformunda ücretsiz oyunlar arasında yer alan Gyrosphere Evolution, aksiyon konusunda yetersiz kalsa da eğlence bakımından bizleri doyuracak özellikler taşıyor.