Habbo

Habbo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10,583
  • DOSYA BOYUTU 15.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Habbo

Habbo, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir rol yapma oyunu.

Habbo, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir rol yapma oyunu olarak tnaımlanabilir. Ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyun birçok rol yapma oyununda görmeye alıştığımız konseptlerin dışına çıkarak ortaya tamamen farklı bir atmosfer çıkartıyor.

Oyuna ilk olarak kendimize bir karakter oluşturarak başlıyoruz. Karakterimizin her türlü detayına biz karar veriyoruz. Giyim kuşam hatta renkleri bile biz seçebiliyor, bu sayede ortaya özgün bir karakter çıkartabiliyoruz.

Habbo'yu ilginç kılan en önemli detay, dünyanın her yerinden oyuncularla birlikte aynı ortamlarda bulunmamız ve birlikte etkileşime girebilmemiz. Bu sayede yepyeni kişiler tanıyabilir, farklı yerlerden arkadaşlar edinebiliriz. Dahası, düşünce yapımıza uygun, birlikte olmaktan keyif aldığımız kişilerle gruplar kurabiliriz.

Oyunda boy gösteren herkesle alışveriş yapma imkanına sahibiz. Sahip olmadığımız bir eşyayı, elimizde fazla bulunan bir eşyayı vererek, değiş tokuş yöntemiyle elde edebiliriz. Bu tarz alışverişler oyuncular arasında eğlenceli bir etkileşim yaratıyor.

Uzun süreli bir deneyim sunan Habbo, rol yapma oyunlarına ilgi duyan ve sosyal bir oyun deneyimi yaşama kisteyen herkesin göz atması gereken bir seçenek.