Hachi Hachi

Hachi Hachi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 21
  • DOSYA BOYUTU 48.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Skytree Digital Limited

Hachi Hachi, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir ritim ve müzik uygulamasıdır.

Hachi Hachi, piyasada çok benzerlerine rastlamadığımız ve gerçekten keyifli vakit geçirebileceğiniz bir ritim ve müzik oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden oynayabileceğiniz bu yapımda, tamamen ellerinizi kullanarak müziğin ritimini bozmadan kusursuz bir şekilde icra etmelisiniz. Başlangıçta biraz zor olsa da kısa süre sonra bağımlısı olacağınızı rahatlıkla söyleyebilirim.

J-pop türünde müzikleri sever misiniz bilmiyorum ama Trance, R&B veya Jazz gibi müziklere mutlaka aşinasınızdır. Hachi Hachi oyununda işte bu müzik türlerinin harmanlandığı parçalar karşımıza geliyor ve ellerimizle gerekli talimatları yerine getirerek ritimi bozmamaya çalışıyoruz. Daha önce Indie Oyun kategorisinde en iyi ses ve oyun tasarımı ödülü de bulunan bu yapım, kendi kategorisinde dünyada bir ilk olan PvP, yani iki oyuncunun aynı anda ritim oyununda mücade etmesine de olanak tanıyor. 

Casual ve Arena modlarında oynayabileceğiniz bu oyunu denemenizi mutlaka öneririm. Üstelik ücretsiz olduğunu ve çok keyif aldığını da hatırlatmakta fayda görüyorum.