Halo Infinite

Halo Infinite

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 636
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 343 Industries

Halo Infinite Steam'de! Şimdi kadar yapılmış en iddialı Halo oyununda Halo halkasının etkileyici genişliğini ilk kez keşfedin.

Halo Infinite, 343 Industries tarafından geliştirilen, Windows PC ve Xbox konsol platformunda oynanabilir olan birinci şahıs nişancı oyunu. Halo 5: Guardians’ın ardından Master Chief’in hikayesini ele alan Halo Infinite, Steam’de yayınlandı.

Halo Infinite İndir

Tüm umutlar kaybolduğunda ve insanlığın kaderi dengeye dayandığında, Master Chief karşılaştığı en acımasız düşmanla yüzleşmeye hazır olacak. Efsanevi Halo serisi şimdiye kadarki en kapsamlı Master Chief hikayesiyle geri dönüyor.

Hikaye: Destansı bir macerayı deneyimlemek ve sonunda Halo halkasının büyüklüğünü keşfetmek için yeniden başlayın ve insanlığın en büyük kahramanının zırhının içine girin.

Çok oyunculu: Halo’nun ünlü çok oyunculu (multiplayer) oynanışı geri döndü! (konsolda Xbox Live Gold üyeliği gerektiriyor)

Forge: Halo’nun destansı içerik oluşturma aracı geri döndü ve her zamankinden daha güçlü.

Nesiller arası oynanış: Halo Infinite, Xbox One ve daha yeni konsol ailesinin yanı sıra PC’de harika bir deneyim sunar. Xbox Series X ve desteklenen bilgisayarlarda, hikaye modunda 4K 60fps çözünürlük gibi gelişmiş özellikler ve büyük ölçüde azaltılış yükleme sürelerinin keyfini çıkararak yeni nesil oyunlara öncülük eden kusursuz oyun deneyimin keyfini çıkarın.