Hamilelik Rehberi

Hamilelik Rehberi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 177
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici OP.DR.SERKAN ORAL

Android cihazlarda hizmet veren Hamilelik Rehberi mobil uygulaması sağlık kategorisinde değerlendirilen piyasanın en geniş kapsamlı hamilelik rehberi uygulamasıdır.

Android işletim sistemli mobil cihazlarda çalışan Hamilelik Rehberi mobil uygulaması sağlık kategorisinde değerlendirilen kapsamlı bir rehberdir.

Türkiye’nin en çok kullanılan ve en detaylı hamilelik rehberi uygulaması olan Hamilelik Rehberi, yalnızca anne adaylarını değil babaları ve bebek bekleyen kadının yakınları içinde rehber niteliğinde olan bir uygulama. Hamilelik sürecini gün gün takip edebileceğiniz ve kayıt altına alabileceğiniz uygulamanın içeriğinin de bir sosyal ağ niteliğinde olması uygulamayı cazip kılan özelliklerden. Ayrıca uygulama içeriğinde uzmanlar tarafından geliştirilmiş günlük egzersiz tavsiyelerini de uygulayabilir, daha sağlıklı bir gebelik süreci geçirebilirsiniz.

Hamilelik Rehberi uygulamasında kulüp kurarak ya da mevcut kulüplere abone olarak aynı deneyimi yaşayan insanlarla da duygularınızı ve deneyimlerinizi paylaşabilir, karşılıklı fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Ayrıca ‘yakınlarım’ bölümüne kaydettiğiniz arkadaşlarınızla sohbet de edebilirsiniz. ‘Doğuma Hazırlık’ bölümünde ise bebeğiniz için en iyi alışveriş önerilerini de alabilirsiniz.

Bunlara ek olarak uygulamanın ‘Tekme Sayacı’ özelliği sayesinde bebeğinizin fiziksel tepkilerini kayıt altına alabilirsiniz. ‘Günün Fotoğrafını Çek’ bölümü sayesinde ise hamilelik döneminde her günün fotoğrafı elinizde olur ve detaylı bir şekilde fiziksel değişimleri takip edebilirsiniz. Ayrıca da unutulmaz bir anı görselliğe dökülmüş olur. Hamilelik Rehberi uygulamasını Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.