Happier

Happier

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 63
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Happier

Happier uygulamasıyla Android cihazlarınızdan mutluluğunuzu paylaşabiliyor ve diğer kullanıcıların mutluluk sebeplerini görebiliyorsunuz.

Happier uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının kendilerini günlük yaşamlarında daha mutlu hissedebilmek için kullanabilecekleri ücretsiz sosyal ağ uygulamaları arasında yer alıyor. Çok kolay kullanılabilen bir yapıya sahip olan ve gerçek anlamda bir mutluluk kaynağı haline gelebilen uygulama, negatif düşünceleri hayatımızdan çıkararak pozitif olanlara kulak vermemiz gerektiği gerçeği üzerinden işlev gösteriyor.

Uygulamayı yükledikten sonra tek yapmanız gereken kendi profilinizi açmak ve daha sonra bu profilinizi kullanarak sizi günlük yaşantınızda mutlu eden şeyleri yazmak. Genel olarak mutlulukları paylaşmak üzerine şekillendirilmiş olan uygulamada moral bozucu içeriklere izin verilmiyor ve üye olan diğer kullanıcıların da sizin mutluluklarınızdan keyif almaları sağlanıyor. Tabii ki siz de diğerlerinin mutluluk paylaşımlarını görebiliyorsunuz.

Kendi arkadaşlarınızı da ekleyebileceğiniz ve bunun yanında günün en çok dikkat çeken paylaşımlarına göz atabileceğiniz Happier, dilerseniz bu paylaşımların altına yorumlar atabilmenize ve beğenmenize de izin veriyor. Mutluluk paylaştıkça çoğalır felsefesine inanıyorsanız kesinlikle Happier'ın size keyif verecek uygulamalardan birisi olacağını söyleyebilirim.

Oldukça ilginç sosyal ağlardan bir tanesi olan Happier, çalışmak için internet bağlantısı gerektiriyor ancak pek fazla kota harcamadığı için 3G üzerinden de sorunsuzca kullanma şansına sahipsiniz. Yeni ve etkileyici bir sosyal medya deneyimi yaşayarak kendini mutlu hissetmek isteyenlerin göz atmadan geçmemelerini öneriyorum.