Happy Jump

Happy Jump

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 958
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Noodlecake Studios Inc.

Happy Jump, Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en iyi zıplama oyunlarından biridir.

Happy Jump, tatlı jelibonların kontrolünü sağlayarak platformdan platforma zıplamalar ile en yüksek puanı almaya çalışacağınız oldukça keyifli bir Android oyunudur.

Gökyüzündeki platformları kullanarak sürekli yukarı çıkmaya çalışacağınız oyunda önüne çıkan engellerden kaçmalısınız. Ayrıca yol üzerindeki engel ve düşmanlarınız dışındaki diğer herşeyi toplayarak puanınızı yükseltebiliyorsunuz.

Oynaması oldukça keyifli ve eğlenceli olan oyunu arkadaşlarınız veya aile bireyleriniz ile birlikte oynayabilir ve daha yükseğe çıkabilmek için yarışabilirsiniz.

Oyun içinde topladığınız puanlar ile birlikte etkili güçlendiriciler satın alarak oyun içerisinde avantaj yakalayabilir veya oynadığınız karakteri değiştirebilirsiniz. Ayrıca karakteriniz için birbirinden renkli şapkalarda satın alabilirsiniz. Zıplama oyunlarını seviyorsanız mutlaka denemeniz gerekenlerden birisi olan Happy Jump ile, zamanın nasıl geçtiği farketmeyebilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.