Head Soccer - Brazil Cup 2014

Head Soccer - Brazil Cup 2014

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 423
  • DOSYA BOYUTU 49.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Talking Toys SL

Head Soccer – Brazil Cup 2014 flash oyun olarak karşılaştığımız Kafa Topu oyununun eğlenceli bir mobil versiyonu.

Head Soccer – Brazil Cup 2014 ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve gerçekten çok keyifli bir Android futbol oyunudur. Dünya Kupası'nın yavaş yavaş sonuna yaklaşırken keyifle oynayabileceğiniz bir futbol oyunu arıyorsanız Headh Soccer – Brazil Cup 2014'e mutlaka göz atmanız gerektiğini düşünüyorum

Oyuna Dünya Kupası'na katılmış dünya takımlarından birini seçerek başlıyoruz. Oyunda tek bir amacımız var o da rakibin boş anını yakalayarak gol atmak. Bu hiç de kolay değil çünkü kaleler ufak ve futbolcuların kafası normalin birkaç katı. Buna ek olarak topun da devasa boyutlarda olması gol atmayı neredeyse imkansız hale getiriyor.

Oyunun kontrolleri son derece akıcı. Zaten çok komplike olmadığı için yapmamız gereken çok fazla şey yok. Sadece topa kafa atmalı ve kaleye göndermeliyiz. Kafayla vurmak yerine ayağınızla da vurmayı tercih edebilirsiniz fakat kafayla gol atma şansınız daha yüksek.

Futboldan keyif alıyorsanız ve bu kategoride yer alan kaliteli bir oyun arıyorsanız Head Soccer – Brazil Cup 2014'ü mutlaka denemelisiniz.