Head Soccer Cup 2014

Head Soccer Cup 2014

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 179
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CloudHKGames

Android cihazlar için dünya kupasına özel futbol oyunudur.

Head Soccer Cup 2014, Brezilya'da düzenlenen Dünya Kupası'na özel olarak hazırlanmış futbol oyunu. Oyun aslında bir maç özelliği taşımaktan çok iki kişinin mücadelesi gibi geçiyor. Amacınız rakip oyuncunun üzerinden topu aşırtarak kaleye yollayıp gol atmak. Oyunda zaman zaman çıkan çeşitli güçlendirmeler de işinize çok yarıyor.

Gerçekten eğlenceli bir oyun yapınısa sahip olduğundan hiç sıkılmayacağınızı düşünüyorum. Adının Head Soccer olma sebebi de oyuncuların sadece kafalarını görüyor olmanız. Oyunda gruplar, son 16, çeyrek final, yarı final ve final seviyelerinden geçecek ve kupaya ulaşmaya çalışacaksınız.

Oyunda Brezilya, Arjantin, İtalya, Fransa ve Almanya gibi çeşitli ülkeler arasında sevdiğinizi seçebiliyor, bu ülkelerin popüler futbolcuları arasından da Neymar, Ronaldo, Torres, Rooney gibi istediğiniz futbolcuları seçebiliyorsunuz.

Gerçekten keyifli vakitler geçirebileceğiniz bu oyunla Dünya Kupası heyecanını akıllı telefon ve tabletlerinizde yaşayabilirsiniz. Eğer siz de boş vakitlerinizi değerlendirmek için zevkli bir futbol oyunu arıyorsanız, bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.