Head Soccer APK

Head Soccer APK

kullanıcı

Head Soccer APK Android telefonlarda ücretsiz oynanabilir kolay kontrollere sahip kafa futbolu oyunu.

Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir futbol oyunu olan Head Soccer APK'da futbolcularınız ayakları yerine kafalarını kullanarak karşı kaleye gol atmaya çalışıyorlar. Bu nedenle kafa futbolu olarak adlandırabileceğimiz oyun, oyunculara farklı bir futbol oyunu deneyimi sunuyor.

Head Soccer APK İndir

Kaliteli grafikleri ve farklı oynanışıyla dikkat çeken bir oyun olan Head Soccer'da dünya üzerindeki diğer oyunculara veya arkadaşlarınıza karşı oynayabilirsiniz.

Oyun içerisinde yer alan farklı profil resimlerinden istediğinizi seçerek oyuna başlayabilir ve sırasıyla rakiplerinizi sahanın çimlerine gömerek, başarıdan başarıya koşabilirsiniz.

4 Adet farklı oyun moduna sahip olan Head Soccer ile oldukça keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Özellikle arkadaşlarınızla kendi aranızda küçük iddialara girerek, maçların galiplerine hediyeler verebilirsiniz.

Maç sırasında sahip olduğunuz özel yetenekler sayesinde farklı şutlar çekerek rakibinizi şaşırtabilir ve gol yollarında çok daha etkili olabilirsiniz.

Farklı bir futbol deneyimi yaşamak isteyen tüm oyunseverlerin, bağımlılık yapan bir kafa topu oyunu olan Head Soccer'ı denemesini öneririm.

Head Soccer APK son sürüm şu özellikleri sunuyor:

  • 92 avatar ve benzersiz özel şut
  • 7 oyun modu (Arcade, Turnuva, Hayatta Kalma, Lig, Kupa, Ölüm Modu, Mücadele Modu)
  • Google Play Servisi ile online çok oyunculu (multiplayer) oynanış
  • Fizik tabanlı oynanış (Box2d)