Help Me Jack: Atomic Adventure

Help Me Jack: Atomic Adventure

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 188
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NHN Entertainment Corp.

Help Me Jack: Atomic Adventure yüksek kaliteli bir mobil aksiyon oyunudur

Help Me Jack: Atomic Adventure hem yüksek kaliteli grafikleri hem de aksiyon dolu oynanışıyla beğeninizi kazanacak başarılı bir mobil aksiyon RPG oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Help Me Jack: Atomic Adventure'da bilimkurgu tadında bir nükleer kıyamet senaryosuna tanık oluyoruz. Bu nükleer kıyamet sonrası dünya üzerinde mutantlar ortaya çıkmış ve dünyanın büyük bölümünü ele geçirmişlerdir. Biz de oyunda Jack adlı bir kahramanı yöneterek mutantlar taraıfndan tutsak alınan masum insanları kurtarmaya ve dünyaya düzeni getirmeye çalışıyoruz.

Jack ile maceraya başladığımızda Jack'i iki farklı kahraman sınıfından birini seçenerek kontrol edebiliyoruz. Jack ile ateşli silahlar kullanan bir Shooter veya yakın mesafede kılıç gibi silahlarla etkili bir Warrior olabiliyoruz. Oyuncular bu sınıflarla farklı oyun deneyimleri yaşayabilmekteler. Help Me Jack: Atomic Adventure'da oyuna başladıktan sonra kendi karargahımızı da kuruyoruz. Bu karargahta yeni yetenekler keşfedebiliyor, yeni teknolojileri araştırarak ekipmanlarımızı geliştirebiliyoruz. Oyunda yüzlerce farklı zırh ve silah keşfedilmek üzere bizi bekliyor.

Help Me Jack: Atomic Adventure oldukça yüksek kaliteli grafiklere ve canlı görsel efektlere sahip olan bir oyun. 200'ün üzerinde farklı bölümün yer aldığı oyun zengin içeriği ve üst kalitesiyle beğeninizi kazanacaktır.