HERCULES: THE OFFICIAL GAME

HERCULES: THE OFFICIAL GAME

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 271
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glu Mobile

HERCULES: THE OFFICIAL GAME ile Antik Yunan'a yolculuk yapıyoruz

HERCULES: THE OFFICIAL GAME yakın bir zamanda ülkemizde vizyona girecek olan Herkül filminin çıkışına özel olarak yayınlanmış bir mobil oyundur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan HERCULES: THE OFFICIAL GAME bizi Antik Yunan'a götürüyor ve Yunan mitoljisinin en köklü kahramanlarından olan Herkül'ün hikayesinde baş rol almamızı mümkün kılıyor. Oyunda Herkül'ü yöneterek Antik Yunan'ın en güçlü savaşçısı olduğumuzu kanıtlamak için farklı testlerden geçiyoruz ve önümüze çıkan savaşçıları yenmeye çalışıyoruz.

HERCULES: THE OFFICIAL GAME oynanış olarak Blood & Glory tarzında bir yapıya sahip. Saldırmak veya korunmak için parmağımızı ekranda sürüklüyoruz veya belli bir noktaya dokunuyoruz. Saldırırken veya kendimizi savunurken zamanlama büyük önem taşıyor. Oyunda dilersek yakın dövüşte, dilersek mesafeli dövüşte ve büyüde uzmanlaşabiliyoruz. Bu yeteneklerimizi kullanarak düşmanlarımızı yendiğimizde ise özel son vuruşlar gerçekleştirebiliyoruz.

HERCULES: THE OFFICIAL GAME oldukça güzel grafiklere sahip bir oyun. Oyun birçok farklı silah ve zırh seçeneğini oyun severlere sunmakta. Eğer eğlenceli bir mobil oyun oynamak isterseniz HERCULES: THE OFFICIAL GAME'i deneyebilirsiniz.