Heroes and Castles 2

Heroes and Castles 2

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 1,700
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Foursaken Media

Heroes and Castles 2 güzel grafikleri yüksek aksiyonla birleştiren bir savaş oyunudur

Heroes and Castles 2 içerisinde aksiyon, strateji ve RPG oyunlarından elementleri başarılı bir şekilde birleştiren, üstün grafik kalitesine sahip bir kale savunma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir savaş oyunu olan Heroes and Castles 2'de fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz. Oyunda kalesi orklar, goblinler, devler, iskeletler, troller gibi yaratıklar tarafından kuşatılan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımızı elf, cüce, insan gibi ırkların arasından seçtikten sonra kahraman sınıfı seçimimizi yapıyoruz. Bu sınıflar farklı savaş yeteneklerine sahip. Kharamanımızla savaş alanında çarpışırken katapultların, büyücülerin, mızrakçıların ve okçuların desteğini çağırarak savaşın kaderini değiştirebiliyoruz.

Heroes and Castles 2'de TPS yani 3. şahıs bakış açısını kullanarak kahramanımızı yönetiyoruz. Kahramanımız savaşta başarı kazandıkça yeni yetenekler öğrenebiliyor ve yeni silahlar kullanabiliyor. Savaşlardaki başarılarımız sadece kahramanımıza değil, kalemize de yarıyor ve kalemize yeni savunma sistemleri kurabiliyoruz. Oyunda sadece kale savunmanın dışında düşman kalelerine de saldırabilmemiz mümkün.

Heroes and Castles 2'nin grafikleri bilgisayar oyunlarını aratmıyor. Asus Zenfone 5 gibi orta seviye bir Android telefonda test ettiğimiz oyun oldukça akıcı bir şekilde çalıştı. Heroes and Castles 2 içerisinde birçok farklı silah, zırh ve ekipmanın yanısıra PvP mücadeleleri de oyun severleri bekliyor. Düşük bir fiyat ile satşa sunulan Heroes and Castles 2 ödediğiniz her kuruşu hakeden bir mobil oyun.