Heroes Evolved

Heroes Evolved

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,305
  • DOSYA BOYUTU 1.41 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici R2 Games

Heroes Evolved ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir MOBA oyunudur

Heroes Evolved oyunculara bol heyecan dolu online karşılaşmalar yapabilme imkanı veren bir MOBA oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Heroes Evolved'da bizi fantastik bir dünya bekliyor. Bu dünyaya konuk olduktan sonra büyülü güçlere sahip kahramanlardan birini seçiyoruz ve hakimiyet için mücadele ediyoruz.

Heroes Evolved'da oyunculara çok sayıda kahraman seçeneği sunuluyor. Bu kahramanların herbiri kendilerine has savaş yeteneklerine ve hikayelere sahipler. Oyunda çıktığımız karşılaşmalarda temel amacımız ise kendi karargahımızı korurken rakip takımın karargahını ilk yok eden taraf olmak. 5'e 5 maçlar yaptığımız oyunda takım oyunu büyük önem taşıyor.

Heroes Evolved'da 2 farklı oyun modu bulunmakta. Bu oyun modları da seçtiğimiz haritaya göre şekilleniyor. Altar of Striffe haritasında oyuncular geniş bir ormanın içine konuk oluyorlar. Bu ormanı geniş bir nehir ayırıyor ve taraflar karşı takımın karargahına farklı yolları kullanarak ulaşabiliyorlar. Bu nedenle bu haritada taktiksel tercihler önem taşıyor. Diğer harita olan Valley of War ise daha aksiyon ağırlıklı bir oynanış sunuyor. Bu modda oyuncular rastgele seçilen kahramanlardan biriyle oynuyorlar, rakip karargaha gitmek için ise sadece tek bir yol var. Yani rakibinizi atlatarak savaştan kaçınmanız ve hızlıca rakip karargahına ulaşmanız gibi bir durum söz konusu değil.

Heroes Evolved'da altın kazandıkça kahramanımızı geliştirebiliyor, yeni silahlar ve eşyalar satın alabiliyoruz. Oyun tatmin edici grafik kalitesine rağmen bilgisayarınızı yormadan çalışabilmekte.