Hexy Launcher

Hexy Launcher

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 71
  • DOSYA BOYUTU 4.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SwiftKey

Android cihazlarınızın şık ve modern bir arayüze sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Geliştirmiş olduğu klavye uygulamasıyla milyonlarca kullanıcıya ulaşan SwiftKey ekibinin Android cihazlar için geliştirdiği Hexy Launcher ile cihazınızın arayüzünde değişiklikler yapabilirsiniz.

Android cihazların en büyük avantajlarından biri de şüphesiz özelleştirilebilir bir yapıya sahip olmasıdır diye düşünüyorum. Yayınlanan çeşitli launcher uygulamaları, cihazın görünümünde makyaj yaparak kullanıcıya farklı bir deneyim sunuyor. Arayüzde değişiklik yapmanın yanı sıra, cihaza farklı fonksiyonlar da katan launcher uygulamalarından biri olan Hexy Launcher uygulaması da şık ve modern arayüzüyle kullanmaya değer görünüyor diyebilirim.

Ana ekranı petek görünümüyle süsleyen ve uygulamaları bu peteğin her bir parçasına yerleştiren launcher’ın kapladığı 4.5 MB’lık alan ise oldukça çekici görünüyor diyebilirim. Hızlı arama çubuğu, dinamik uygulamalar ve widget’lar, altıgen şeklinde düzenlenmiş uygulamalar ve davranışlarınızı öğrenme gibi yeteneklere sahip olan Hexy Launcher uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve deneyebilirsiniz.