Hills of Steel APK

Hills of Steel APK

kullanıcı

Hills of Steel APK Android telefon kullanıcılarının favori tank savaş oyunlarından. Mobilde en çok indirilip oynanan online tank oyunu ücretsiz!

Hills of Steel APK oynaması ücretsiz tank savaş oyunu. Görselleriyle popüler fizik tabanlı yarış oyunu Hill Climb Racing’i hatırlatan, bağımlılık yapıcı bir tank oyunu karşımızda.

Gerçek oyuncuların yönettiği savaş tanklarıyla karşı karşıya geldiğiniz oyunda rütbenizi yükseltmek için çaba sarf ediyorsunuz. General olabilecek düzeyde olduğunuzu milyonlara gösterin.

Hills of Steel APK İndir

En kaliteli grafikleri sunan online tank savaş oyunu değil belki ama oynanış tarafında kalitesini ortaya koyuyor. Düşmanlarınız yapay zeka yerine gerçek oyuncular olduklarından savaşlar daha çetin geçiyor, ortalık birbirine giriyor. Tankların kafa kafaya girdiği oyunda indirdiğiniz her tank rütbenizi artırırken, tankınızı yenileme imkanı veriyor.

Kolay oynanabilir yapıda olan tank oyunu ücretsiz ancak hiç satın alım yapmadan ilerlemeniz biraz zor. Titan tank, Joker tank, Phoenix tank gibi savaşta üstünlük elde etmenizi sağlayan çok daha güçlü tankların kilidini açmanız gerekiyor. Satın aldığınız jeton paketleri de tankınızı daha hızlı ayarlamanızı ve tamir etmenizi sağlıyor.

Hills of Steel APK Android Oyun Özellikleri

  • Tankları yok ederken silah mermilerinin havada nasıl uçuştuğunu izleyin.
  • Ne kadar çok savaşırsanız o kadar fazla tankı görme ve deneyimleme şansınız olur.
  • Düşman tanklarını yenmek için tankınızı hızlandırın, yükselterek daha fazla hasar vermesini sağlayın ve tabii ki zırhını geliştirin.
  • Tankları havaya uçururken düşen ganimetleri toplamayı unutmayın.
  • Birebir savaşta ne kadar iyisiniz? Online modlarda gösterin.
  • Etkinlikler! Ödüller için haftalık meydan okumalara katılın.
  • General olmak için gerekenlere sahip misiniz? Sıralamada yükselerek kanıtlayın.
  • Kendi klanınızı kurun veya arkadaşlarınızla bir klana katılın.

Size oyunda yer alan bazı tanklardan bahsedeyim. Korkusuz ön dişleriyle Cobra, komik ve tehlikeli Joker, dev tank Titan (tanklar arasında en büyüğü), alev silahlı savaşçı tankı Phoenix, roketatar tank Barracuda, gökyüzünü bombalarla doldurmasıyla düşmana kaçış yeri bırakmayan Ballista, oyun içi özel tanklardan sadece birkaçı.