Hitman Sniper APK

Hitman Sniper APK

kullanıcı

Hitman Sniper APK ile oyunda keskin nişancı Ajan 47 olarak suikastlar düzenliyorsunuz. En iyi keskin nişancı oyunlarından biri.

Hitman Sniper APK oyun dünyasının en ünlü oyun kahramanlarından olan Agent 47 kod adına sahip Hitman'ı mobil cihazlarımıza taşıyan bir aksiyon oyunu.

Hitman Sniper APK İndir

Hitman Sniper APK oyunu android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir keskin nişancı oyunu olan Hitman: Sniper'da Agent 47 ile suç dünyasının en üst noktalarında yer alan hedefleri avlamaya çalışıyoruz. Oyunda çeşitli sözleşmelereimza atarak kiralık katillik görevimizi yerine getiriyoruz. Bu görevlerde ise sniper tüfeklerimizle yüksek noktalardan ve uzak mesafelerden düşmanlarımıza nişan almaya ve onları yok etmeye çalışmaktayız.

Hitman Sniper oldukça dikkat ve hassasiyet gerektiren bir oyun. Oyundaki görevlerde hedeflerimizi takip ederek hareketlerini gözlemliyoruz ve doğru anı yakalayarak tetiğe dokunuyoruz. Doğru atışı yapmak için çoğu zaman tek bir şansımız oluyor. Hitman: Sniper'da düşmanlarımızı öldürebilmenin farklı yolları da mevcut. Örnek olarak; direkt düşmanımıza hedef almak yerine yaslandığı camı parçaladığımızda düşmanımız yüksekten aşağı düşerek ölebiliyor.

Hitman: Sniper'da görevleri tamamladıkça para kazanabiliyoruz ve kahramanımızı geliştirerek daha güçlü keskin nişancı tüfekleri satın alabiliyoruz. Oyunun güzel grafiklere sahip olduğu söylenebilir. Eğer Hitman oyunlarından hoşlanıyorsanız Hitman: Sniper'ı denemenizde fayda var.

Hitman Sniper Suikastçı Özellikleri

  • Taktiksel keskin nişancı görev oyunu oynayın: Stratejik atış becerisiyle saldırın, mükemmel suikast öldürme atışını yapma görevini yerine getirin.
  • Ölüm vadisinde zombilerle savaşın: Becerileriniz ve infaz hızınızın gerçek savaşında bir zombi avcısı olarak kesintisiz ateş etme aksiyonuna çağırır.
  • 150’den fazla görev ve 10 farklı kontrat: Bu eğlenceli oyunda sırları ve hileleri ortaya çıkarırken mükemmel suikast için mobilde atış becerilerinizi geliştirin.
  • En güzel keskin nişancı oyunu: Heyecan verici bir hikayenin üzerine bağımlılık yaratan oynanış deneyimi sunan harika ve akıcı grafikler
  • 16 eşsiz silahla oynayın: En güçlü silahların kilidini açmak için hedefleri ortadan kaldırın, silah parçalarını toplayın ve planları tamamlayın.
  • Lider tablolarında birincilik için arkadaşlarınıza karşı mücadele edin: Dünyanın en iyi sessiz suikastçısı olmak için klasik yaratıcı tektikçi öldürmeleriyle kiralık katil sıralamasında üst sıralara tırmanın ve puanınızı artırın.