Horrorfield APK

Horrorfield APK

kullanıcı

Horrorfield APK Android korku oyunlarından. Seri katilden kaçmaya çalışıyorsunuz ancak seri katilin de yerine geçebiliyorsunuz. Multiplayer korku oyunu ücretsiz!

Horrorfield APK Android oyunu, korku - gerilim filmlerinin havasında hazırlanmış, birkaç gencin hayatta kalma mücadelesini konu alan bir seri katil oyunu.

Horrorfield APK İndir

Android platformuna özel çıkış yapan oyunda elinde elektrikli testereyle dolaşan bir seri katilden kaçmaya çalışıyorsunuz. Kaçış noktalarını bulmak için koordineli bir şekilde hareket etmek zorundasınız. Gerilim yüklü saatler yaşamaya hazır mısınız?

Mobil platformda eşi benzerine pek rastlamadığımız bir oynanış sunuyor Horrorfield. Oyunda korku - gerilim filmlerinden kopup gelmiş testereli manyak, ruh hastası birinden kaçma mücadelesi veriyorsunuz.

Arkadaşlarınızla birlikte sıkışıp kaldığınız yerden bir an önce kurtulmanın yollarını arıyorsunuz. Testereli sapık sizi her an bulup parçalarınıza ayırabilir. Sonsuza kadar gizlenemeyeceğinizden arkadaşlarınızla birlikte plan yapıp onu öldürmelisiniz. Bu arada ilerlerken etrafınıza dikkatlice bakmayı unutmayın. İşe yarar bir şeylere kesinlikle rastlıyorsunuz.

Gerilim yüklü, bol kanlı sahnelerle dolu oyunun güzel yanı ise; taraf seçimini oyuncuya bırakması. Testereli katilden kaçmaya çalışan taraf da olabilirsiniz, onun yerine de geçebilirsiniz.

Kurban tarafında olmayı seçerseniz karşınıza 7 karakter çıkıyor. Hepsi farklı yetenek ve uzmanlıklara sahip. Basketbol oyuncusu katilden diğerlerinden daha hızlı kaçabiliyor. Doktor kendini ve diğer kurbanları iyileştirebiliyor. Mühendis jeneratörleri tamir edilebiliyor, zırhları ve silahları daha hızlı üretebiliyor. Hırsız seri katilden saklanmak için yüksek gizlilik ve çevikliğe sahip. Paralı asker psikopattan korkmayan cesur bir asker. Polis katili yakalayabilir.

Psikopat tarafta olmayı seçerseniz 4 karakter karşınıza çıkıyor. Birbirinden korkutucu karakterlerinin hepsinin kendine özgü avlama stili ve becerileri var. Kasap kurbanın kaçmasını önlemek için jeneratörleri kırıyor. Kült üyesi, akıl hastanesinden kaçmış ve hayatta kalanları kurban etmeye can atan lanet bir canavar. Hayalet gerçek bir kötü ruh gibi duvarlardan geçebiliyor ve kurbanlarını korkutabiliyor. Bir de kana susamış bir kurda dönüşebilen kurt adam canavarı var.

Horrorfield APK Oyun Özellikleri

  • 4’e 1 oynanışa sahip co-op korku oyunu
  • Oyuncuların birlikte seri katilden kaçmaya çalıştıkları hayatta kalma modu
  • Oyuncuların kurbanlarınızı bağımsız olarak avlamaya çalıştığı manyak (psikopat) modu
  • Karakterlerin seviyesini yükseltme ve kişisel becerileri
  • Crafting sistemi ile hayatta kalmak için bir şeyler yapma ve geliştirme
  • Korkutucu atmosfere sahip yüksek detaylı yerler

Horrorfield APK Android oyunu, seri katil oyunlarının gerçek hayranlarını bile etkileyecek (tüylerini diken diken yapacak) çok oyunculu şiddet içeren bir korku oyunu. En korkunç korku macerası sizi bekliyor!

En iyi multiplayer oyunda terk edilmiş sığınakta dört kurbana karşı korkunç bir psikopat. Seri katil olarak oynarken tüm hayatta kalanları yakalayacak ya da hayatta kalanlar olarak bir çıkış yolu bulup seri katilden kaçacaksınız. Kanlı saklambaç oyununa hoş geldiniz!